HelloWork.hu.
Állások megváltozott munkaképességüeknek.

Ezt az állást több mint 40 napja adták fel...

teljes munkaidő Vakvezető kutyakiképző

A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége helység: Budapest

A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége Csepelen működő Vakvezetőkutya-kiképző Iskolája lendületes csapatába kiképző munkatársat keres.

Rád várunk, amennyiben rendelkezel az alábbi végzettségekkel, képességekkel:

• érettségi bizonyítvánnyal,

OKJ-s Habilitációs kutyakiképzői végzettséggel,

• legalább 3 éves kutyakiképzői múlttal valamilyen \“kutyás\” területen,

• \“B\” kategóriás jogosítvánnyal,

• jó kommunikációs képességgel,

• empatikus hozzáállással.

Előnyt jelent, ha

• tapasztalattal rendelkezel a vakvezetőkutya-kiképzés területén,

• jól beszélsz angolul,

• biztosan kezeled az számítógépet.

Amit mi tudunk ajánlani a számodra:

• heti 40 órás bejelentett munkaviszonyt,

• versenyképes jövedelmet,

BKK bérlettérítést,

• szakmai tapasztalatszerzési lehetőséget,

• szakmai továbbképzésen való részvétel biztosítását,

• több évtizednyi jó gyakorlat megismerésének lehetőségét,

• változatos munkafeladatokat,

• rugalmas feltételeket,

• természetközeli munkakörnyezetet,

• összeszokott, befogadó csapatot.

A fényképpel és bérigény megjelölésével ellátott szakmai önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet 2016. augusztus 15-ig várjuk a virag.krisztina@mvgyosz.hu címre. További információt az iskola vezetőjénél Schiff Mónikánál a +3630/195-4313 számon kérhetsz.

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma: Aug. 06.